Lol Smurf Hesap

Neden LOL Smurf Hesapları Satın Almalısınız

League Of Legends bot hesap satın al derken aslında burada sizlere göstermek istediğimiz şey Lol-Market sitesindeki ürünlerin kalitesi ve kendi gelişiminizi görmenizi isteyişimizdir. Şimdi sizlere neden Lol Smurf Hesabı satın almalısınız bunu açıklayacağız.

Smurf Hesabı nedir?
 

Bir Smurf hesabı, bir oyuncunun Ana hesabından ayrı olarak sahip olduğu ayrı bir hesaptır. Çevrimiçi oyunların çoğaldığı 1990'lardan beri var olmuştur ve o zamandan beri giderek daha popüler hale gelmiştir. Oyuncular genellikle yeniden başlamak ve oyunu yeni bir perspektiften denemek için bir Smurf hesabı oluştururlar. Bazen, zaten bir itibar oluşturduğunuzda, bundan kurtulmak ve oyun ortamınızı değiştirmek istersiniz, böylece bir Smurf hesabı oluşturursunuz.

Neden LOL Smurf Hesapları Satın Almalısınız?
 

Ücretsiz olarak başka bir hesap oluşturabiliyorsanız, neden LOL Smurf hesap satın alma seçeneği var? Bu alternatifi seçmenin birçok faydasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Sana zaman alıyorlar


LOL yolculuğunuz “ciddi oyun” seviyesine gelmeden önce, sıralı oyunlara katılmak için en az 30. Seviye olmalısınız. Bu seviye, LOL'deki zaferinizin başladığı yerdir. Her 25 dakikalık oyun için 90 tecrübe puanına ulaşırsanız, sıralanmış oyunlara katılabilmek için yüz saatten fazla kesintisiz oyuna ihtiyacınız olacak. Ancak, LOL Smurf hesaplar satın alırsanız, bu işlemi tamamen atlarsınız. Tipik olarak, satılık Smurf hesapları zaten sıralamaya hazırdır, bu nedenle sıfırdan başlamanıza gerek yoktur. Bu özellik, tekrar çalışmanızda zaman kaybetmekten ziyade sıralı oyunlarınıza ihtiyacınız olan odağı sağlar.

Ayrıca, LOL oyunda en çok zaman harcayan oyuncuları ödüllendirirken yetenekli oyuncular için kuyruk sürelerini azaltır. Zaten sıralanmış olan LOL Smurf hesaplarını satın alırsanız, oyunlarınızın başlaması için çok uzun süre beklemenize gerek yoktur.

Size para kazandırıyorlar


Herhangi bir LOL oyuncunun kanıtlayacağı gibi, bu oyunda başarılı olmak için sadece zaman harcamak değil, gerçek para harcamanız gerekir. Hızlı bir şekilde seviye atlamak istiyorsanız, mağazadan bir XP desteği satın alabilirsiniz. Bu şekilde Seviye 30'a ulaşır ve eğlencenin başladığı sıralamalı oyunlara katılırsınız. Ancak, bunun yerine LOL Smurf hesaplarını satın almayı seçmek, size tasarruf sağlayacaktır. XP desteğine harcadığınız tüm büyük paraları toplarsanız, zaten Seviye 30'da bir Smurf hesabı satın almış olmanızdan çok daha pahalı olduğunu göreceksiniz. LOL Smurf hesapları satın almak ucuz değil, ama bu merdiven için tekrar para finansman daha iyi bir değer. Ayrıca, Smurf hesap satıcıları Seviye 30 Sihirdardan daha fazlasını sunar. Oyunda çok fazla şey satın almak için kullanabileceğiniz RP ve BE gibi ek avantajlar içeren bir hesap satın alabilirsiniz.

LOL Smurf hesapları satın aldığınızda, diğer avantajların yanı sıra zaten şampiyonlarla birlikte gelirler, böylece bunları kendiniz satın almak zorunda kalmadan tasarruf edersiniz.

Size oyun çeşitliliği sağlıyorlar


Bir süredir LOL oynuyorsanız ve oyun deneyiminizi birçok insana bir sürü kez gösterdiyseniz, LOL yolculuğunuza çeşitlilik ekleme ihtiyacı hissedebilir veya belki tüm kalibre edilmişlerden bir mola verebilirsiniz. maçlar.

LOL Smurf hesapları satın alırsanız, hala alt sıralarda olan arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. Sihirdarınızın seviyesini seçebilir ve ana hesabınızda bulunandan farklı çeşitli oyun mekaniğinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca LOL Smurf hesapları satın aldığınızda farklı bölgeleri deneyebilir ve farklı ülkelerden insanların farklı oyun tarzlarını deneyimleyebilirsiniz. LOL, belirli bir ülkedeki oyuncuları, örneğin Kuzey Amerika veya Avrupa'da oyun sağlayan sunuculara göre belirli alanlardaki oyuncuları kısıtlar. NA sunucularında olduğunuzda, AB batısındaki oyuncularla oynamıyorsunuz. Ücretli bir Smurf hesabı ile oynamak istediğiniz sunucuları seçebilirsiniz.

Smurf hesaplarınızla şampiyonunuzu ve oyun tarzınızı kişiselleştiren çeşitli rune yapılarını da deneyebilirsiniz. Ana hesabınızda, en fazla 6 rune sayfası olabilir, ancak 7'ye genişletmek için 20 $ harcama seçeneği vardır. Bununla birlikte, LOL Smurf hesapları satın alırsanız, karakterinizin rolü için uzmanlaşmış çeşitli rune yapılarını deneyebilirsiniz. her hesapta.

Perks tadını çıkarmana izin veriyorlar


Oyunda, Sihirdarınızın estetiğini kendi tarzınıza göre özelleştirebilirsiniz. Smurf hesaplar genellikle oyun hareketinizi ve animasyonunuzu geliştirmek için şampiyonunuza uygulayabileceğiniz kaplamalarla birlikte gelir. Bunları elde etmek için görevler almalı ve ödüller kazanmak için onları tamamlamalısınız. Bunlar size rekabet avantajı kazandırmaz, ancak Sihirdarınızın genel görünümünü iyileştirir.

Ayrıca, şampiyonlarınızla birlikte BE ve RP içeren LOL Smurf hesaplarını satın aldığınızda gelen freebies'ten de keyif alıyorsunuz.

Kayıplardan yeniden kalibre etmenizi sağlar


Bazen, kazanma konusunda ölü olmayan troller nedeniyle kalibrasyon maçlarınızda hasarlı kayıplarla karşılaşırsınız. LOL Smurf hesapları satın alırsanız, yenilgiden çıkıp kurtarabilir ve tekrar denemek için başka bir Smurf hesabına giriş yapabilirsiniz. Birden fazla hesabınız varsa, daha iyi dereceler elde ettiğiniz hesaba odaklanabilirsiniz. Bu senaryo, daha önce bahsedilen gibi şanslar ve şanssızlık nedeniyle belirli bir ELO'da tuzağa düşmeye benzer. Zaten 30. Seviyede olan Sıralı Smurf hesabınızla ve yeterli şampiyonla, oyuna geri dönersiniz ve hak ettiğiniz bir ELO'ya girmeye çalışırsınız.

Oyunlarınız üzerinde kontrol sahibi olmanızı sağlar


Satın alınmış bir Smurf hesabı ile, zaten bir LOL oyuncusu olarak belirlediğiniz şeylere odaklanmanıza izin vererek oyun stratejiniz üzerinde kontrol sahibi olursunuz. Smurf hesabınızda zaten şampiyonlar bulunduğundan şampiyonlarınızın kilidinin açılmasını beklemenize gerek yoktur.

Daha önce de belirtildiği gibi, görevlere devam etmek, takipte hangi yolları seçtiğinize bağlı olarak kostümler ve BE gibi ödüller kazanmanıza izin verir. Bitirdikten sonra, aşağıdaki görevleri veya yaklaşan etkinlikler varsa belki de olayları beklemeniz gerekir. Bununla birlikte, LOL Smurf hesapları satın aldığınızda, aynı yolculuğu yeniden yapıp farklı ödüller alarak farklı bir yol izlersiniz. Bu şekilde, aynı görevlerdeki tüm olasılıkları görürsünüz ve hesaplarınızda hangi ödüllerle çalışmak istediğinizi kontrol edersiniz. Bu senaryo, kostümler, şampiyonlar ve BE'leri içerebilen Hextech Sandığı gibi görevlerden gelen diğer ödüller için de geçerlidir. Bu ödül her hafta açılıyor, ancak bu kadar uzun süre bekleyemezseniz, Smurf hesaplarınıza giriş yapabilir ve daha fazlasını alabilirsiniz.

Oyunun üzerinde kontrol yapabileceğiniz bir diğer yönü de Sihirdarınızın adı. Dünyanın dört bir yanındaki 80 milyon oyuncuyla, başka bir oyuncu zaten şampiyonunuz için istediğiniz Sihirdar adını aldı. Zaman zaman, oyunu başlatmak için acele ettiğinizde, herhangi bir isim yazıyorsunuz ve geçiyor, ancak bu en iyi seçeneğiniz değil. LOL bunu bir ücret karşılığında değiştirmenize izin verir, ancak LOL Smurf hesapları satın alırsanız, aynı tutarı ödeyebilir ve daha fazla fayda elde edebilirsiniz. Sihirdarınızın adını değiştirir ve daha önce tartışılan tüm avantajlardan faydalanırsınız.

Size koruma sağlarlar


Son olarak, Smurf hesaplarınız olduğunda, bir şeyler ters gittiğinde yedekleme seçeneğiniz vardır ve herhangi bir nedenle ana hesabınızı kaybedersiniz. Somurtmak ve oynamayı bırakmak zorunda değilsiniz. Smurf hesabınıza giriş yapın ve hemen oyuna geri dönün. LOL Smurf hesapları satın aldığınızda, kendinizi tek bir hesaba yatırım yapmaktan korursunuz. Çeşitliliğin ve avantajların tadını çıkarmak ve size kontrol vermek gibi yukarıda belirtilen faydaların yanı sıra, Smurf hesaplarınız, her hangi bir durumda olursa olsun çeşitli seçenekler sunarak sizi hesap kaybına karşı korur.

LOL Smurf Hesapları Satın Almalı mısınız?

Daha önce bahsedilen tüm avantajlarla, LOL Smurf hesaplarını satın almanın, LOL yolculuğunuzda başarılı olmak ve başarılı olmak istiyorsanız gideceğiniz yol olduğunu söylemeye gerek yok. Tecrübeli bir LOL oyuncusuysanız, başka bir bölgeye girişimde bulunmak ve Smurf hesaplarınız üzerinden çeşitli oyun mekaniğini denemek zarar vermez. Onları satın alma maliyeti her kuruşa değer.