Elobooster Ne Demek

Elobooster Ne Demek?

Elobooster, oyunlarda ortalamadan daha yetenekli olan oyuncuların başka oyuncuların hesaplarına ücret karşılığı girip seviye yükseltmesidir. 

Elobooster Ne Demek ?

Elobooster kelimesini çok fazla duyuyor olabilirsiniz. Şimdi elobooster ne demek bunu öğrenmeniz gerekiyorsa bir oyun üstünde senelerini harcamış insanların profesyonel bir şekilde oyunu oynamaktan ziyade tamamen para kazanma üzerine yoğunlaşmış şeklidir.

Örnek vermek gerekirse çoğumuz senelerdir League Of Legends oynuyoruz değil mi ? Bazılarımız EUW sunucusunda yüksek liglere sahip bazılarımız ise daha düşük liglere sahip. Yüksek lige sahip olan kişiler artık para kazanmanın zamanı geldiğini anlayıp Elobooster olmak isteyip yurtiçi veya yurtdışı şirketlerine başvurularını yapıyor ve ismi otomatik olarak Elobooster oluyor. 

Nasıl Elobooster Olunur ? 

Elobooster olmak gerçekten emek ve sabır isteyen bir iştir. Eğer gerçekten bu işi yapmak istiyorsanız League Of Legends Hesap Satışı sitesi olduğumuz için otomatik olarak Lol üstünden anlatacağım.
Öncelikle bu oyunda gerçekten iyi ve yetenekli olmanız gerekiyor veya çok fazla oyun oynamak zorundasınız. EUW sunucusunda Master-Grandmaster seviyelerine geldiğinizde çok rahat bir şekilde aylık 5-7 bin TL arası para kazanabilirsiniz.
Nasıl başvuru yapacağınızı ve süreçleri farklı bir yazıda anlatacağım. Gerçekten elobooster olmak istiyorsanız şuan sadece yapmanız gereken şey oyun oynayıp kendinizi geliştirmek gerisi çok basit.