Eloboost Nedir

Lol Eloboost Nedir? 

League Of Legends Eloboost kavramını açıklamak için buradayız. Yaklaşık 3 senelik bir Eloboost tecrübem olduğu için bildiğim şeyleri sizlere açıklamam çok kolay olacak. 

Eloboost Nedir?

Eloboost League Of Legends oyununda sizden daha iyi oynuyan oyuncuların verdiği hizmettir. Sizin hesabınıza giriş yapıp liginizi yükseltmek için oyun oynamaya başlar. Tabii bunun karşılığında sizler de ücret ödemek zorundasınız bilgidiğiniz gibi.
Eloboost yapan oyuncuların birçoğu gerçekten yetenekli ve oyunu oynayan insanlar bazıları ise diğer booster arkadaşları ile oyun oynar. Çünkü yeterli seviyede olmadıkları için buna ihtiyaç duyarlar. Sizler de elobooster arkadaşınız varsa eğer onunla oyun oynayıp farkı görebilirsiniz.

Eloboost Güvenli mi?

Riot Games bu yazının paylaşıldığı tarihte pek eloboost yapan, yapılan hesapları önemsemiyor. Belki ileride daha farklı olabilir bunun adında bir çalışma yürütüldüğünü yabancı bir kaynaktan okumuştum. Her site size eloboost hizmeti satmadan önce VPN koruması o bu şu derken kafanızı karıştırabilir sizlere tek diyeceğim şey Eloboost yapan insanlar VPN kullanmıyor ama site sahipleri öyle sanıyor olabilir. Eğer siz gidip booster'ınıza VPN kullanıyor musun? Derseniz muhtemelen "Evet" diyecektir. Çünkü
başka bir seçeneği yok. Bildiğiniz gibi kimse yüksek MS(Ping) ile oynamak istemediği için VPN kullanan booster sayısı %1 diyebilirim.

Ama gördüğüm kadarı ile eloboost şirketlerine güvenen çok fazla insan var. 30€'luk hesaplarla da oynamışlığım var 1000€ fiyatı olan hesaplarla da. Gördüğüm maksimum kostüm sayısı 1100 tarzı bir şeydi hatırladığım kadarıyla bu insanlar güveniyor gördüğünüz gibi eğer şüpheniz ve biraz paranız var ise farklı bir hesap ile kafanızdaki şirketi deniyebilirsiniz.

Tip Sistemi Nedir?

Tip(Bağış) aslında boosterları mutlu eden tek şeydir muhtemelen. 3 Senelik eloboost deneyimimden sonra diyebileceğim tek şey gerçekten hakeden insanlara bağış atın ve siparişinizi yüksek kazanma oranı ile tamamlamış boosterları tercih edin diğer seferlerde. Hesabınızda 1 galibiyet 1 mağbuliyet alarak kasmaya çalışan insanları değiştirin ve yeni bir kişi arayışı içine girin. Zaten çoğu sitede 300 üstünde elobooster olduğu için kolaylıkla yeni birisini bulabileceksiniz bundan emin olun sadece deneyin.

Eğer şimdi Elobooster olmak gibi bir hayalin var ise yeni bir hesap ile kariyerine başlangıç yap Lol-Market üzerinden League Of Legends Bot Hesap Satın Al!